KONST / Litografier / Färglitografi 11543438
nr 1154 3438
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 1979, motivet: 24x19
Kondition: onumrerad
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:18:09
150 kr
200 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal